GARANTİ

Tüm ürünler, aksi belirtilmedikçe üretici firma ve distribütör firma garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için, kargo teslimatı esnasında ürününüzü mutlaka kontrol ederek teslim alınız. Ürün kutusu üzerinde oluşmuş herhangi bir hasar söz konusu ise mutlaka tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması yada ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.


İADE VE DEĞİŞİM

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren “14 Gün” içerisinde iade edebilir yada değiştirebilirsiniz.

İade ve değişimi talep edilecek ürünün ticari vasfını yitirmemiş olması, ambalajının korunmuş, tüm ürün içeriğinin eksiksiz olması gerekmektedir.

İade etmek yada değiştirmek istediğiniz ürünleri, mutlaka anlaşmalı kargo firmamız “Yurtiçi Kargo” aracılığı ile ürün faturasının tüm nüshaları eksiksiz olacak şekilde “Karşı Ödemeli” olarak göndermiş olmanız gerekmektedir. (Anlaşmalı kargo firması dışında karşı ödemeli olarak yapılan gönderiler teslim alınmayacaktır.)

İade edilmek istenen ürünler firmamıza ulaşıp, teknik ekibimiz tarafından yapılan inceleme sonucunda üründe ve anbalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, yırtılma, tahrip, ve kullanılma gibi kusurların olmadığı onayı verildikten hemen sonra, ücret iadeniz en geç “10 İş Günü” içerisinde yapılacaktır.

Gönderimi yapılmış olan ürünün kusurlu olduğu tüm durumlarda iade ve değişim kargo ücretleri (Giden & Gelen) “vargren.com” tarafından karşılanacaktır.

Ürünün kusurlu olmadığı tüm iade durumlarında kargo ücretleri (Giden & Gelen) ürün tutarından düşülerek, ilgili tutar “kargo ücretleri düşülmüş” olarak müşteri hesabına iade edilecektir.


İADE VE DEĞİŞİMİN KABUL EDİLMEYECEĞİ DURUMLAR

Orijinal ambalajı açılmış, bozulmuş ve tahrip edilmiş, ticari vasfını yitirmiş ürünler.

Faturası ile birlikte gönderilmeyen ürünler.

Koruyucu mataryel ve jelatinleri sökülmüş olan ürünler.


İADE VE DEĞİŞİM ESNASINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Ürünler mutlaka siz gönderildiği gibi, taşıma esnasında hasar almayacak şekilde paketlenmiş olmalıdır.

Ürünün orijinal kutusu yada ambalajı üzerine herhangi bir etiket yada bant yapıştırılmamış olmalıdır.


Satın almış olduğunuz ürünü göndermeden önce mutlaka “Destek” ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi veriniz.