GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Secure Sockets Layer (SSL) Teknolojisi

vargren.com alışveriş deneyiminizi en güvenli şekilde yaşayabilmeniz için, "Secure Sockets Layer (SSL)" güvenlik teknolojisi kullanmaktadır. "SSL" teknolojisi, internet üzerinden yapacağınız alışverişlerde şahsi bilgilerinizi şifreleyerek güvence altına almaktadır. vargren.com'da doldurduğunuz tüm formlar "SSL" teknolojisiyle güvenlik altına alındığından, şahsi ve kredi kartı bilgileriniz kötü niyetli kişi ve yazılımların eline geçmez.

Adres çubuğu üzerinde "http://www.vargren.com" adresinin hemen solunda göreceğiniz yeşil renkte ki "Güvenli" ibaresi, bilgilerinizin SSL sertifikası ile güvence altına alındığının göstergesidir.


Standart Güvenlik Duvarı

vargren.com sunucuları standart güvenlik duvarları tarafından korunmaktadır. İletişim yönetimi amaçlı kullanılan bilgisayarlar özellikle bilgileri güvenli tutmak ve diğer internet kullanıcılarından korumak amaçlı tasarlanmıştır. Böylece vargren.com’dan alışveriş yaparken korunduğunuzdan emin olabilirsiniz. SSL Sertifikası ve Standart Güvenlik Duvarları, birlikte çalışarak şahsi bilgilerinizi koruma altına alır ve güvenliğinizi en üst düzeyde tutarlar.


vargren.com üzerinde kullanılan tüm bilgi güvenliği sistemleri sürekli biçimde güncellenmektedir.

Tüm işlemleriniz dünyada kart ve kart sahibi bilgilerinin korunması standartlarını belirlemek için kurulmuş olan PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standards) teknik ve operasyonel standartlarına uygun olarak gerçekleştirilmektedir.