TESLİMAT

KURYE TESLİMATI (SADECE İSTANBUL)

Çalışılan Kurye Firmaları: Scotty Paket

Teslimat Süresi: 3 Saat İçerisinde Teslimat

Kurye teslimatı sadece "İstanbul İçi" (Silivri / Çatalca / Gebze bölgeleri hariç) siparilerde geçerlidir. 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler İstanbul içerisinde her ilçeye 3 saat içerisinde teslim edilir.

Kurye teslimatlarında "Kapıda Ödeme" imkanı bulunmamaktadır. Sadece site üzerinden Kredi Kartı ve Havale / EFT siparişleri için kullanılabilir.


KARGO TESLİMATI

Çalışılan Kargo Firmaları: Sürat Kargo / PTT Kargo

Siparişini vermiş olduğunuz, "Hızlı Kargo" ibareleri ürünler "24 Saat" içerisinde bunun dışında kalan tüm ürünler "1-3 İş Günü" içerisinde kargoya teslim edilir.

Yoğunluk nedeni ile yaşanabilecek gecikmelerde, kargo süreci maksimum “5 İş Günü” gibi bir süreyi aşmayacaktır.

Herhangi bir gecikme yaşanacağının ön görüldüğü durumunda müşterilerimiz mutlaka “Mail” ile bilgilendirilecek ve teslimat sürecin en hızlı şekilde sonuçlandırılması sağlanacaktır.

Tüm bilgilendirme süreçlerinde; siparişinizi oluştururken kullandığınız iletişim bilgileri baz alınacaktır. (Bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması özen gösteriniz.)

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanlarına göre farklılık gösterebilmektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Bayram ve Resmi Tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Satın aldığınız ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri "Sürat Kargo & PTT Kargo” garantisi ile adresinize teslim edilecektir.

www.vargren.com bir online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok müşteriye alışveriş yapabilme imkanı sunar. Ziyaretçilerin aynı ürünü sipariş verebilmeleri ve bu nedenle stokların anlık olarak değişebilmesi söz konusudur.

Siparişini vermiş olduğunuz ürünün herhangi bir nedenden dolayı stoklarda tükenmiş olması durumunda, mutlaka “Telefon” ile tarafınıza bilgi verilir.

Ödemesini internet sitemiz üzerinden yapmış olduğunuz siparişlerde, ürünün stoklarımızda bulunmaması durumunda, en az 4 (dört), en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi mevcuttur. Firmamız bu süre içerisinde ürününüzü temin ve teslim için hassasiyetle ilgilenecektir. İlgili tarihler arasında tüketiciye teslim edilemeyen ürünlerde, tüketicinin ödemesi kendisine iade edilir.

Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde, siparişinize ait “Kargo Takip Numarası” bilgisi SMS ile telefonunuza iletilerek sizinle paylaşılır. (Kargo firması, paketleri gün içerisinde teslim alır fakat SMS bilgisi ürün paketi üzerinde ki barkod okutulduğu anda sizinle paylaşılacaktır. Bu süre genelde 19:00 saatleri civarındadır.)

“Kargo Takip Numarası” tarafınıza iletildiğinde, siparişinizin teslimatında herhangi bir gecikme yaşanmaması adına "Sürat Kargo” ile iletişime geçerek, kargonuz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Teslimat ile ilgili tüm problemlerinizde; "0850 888 1 846" nolu telefondan "Müşteri Hizmetleri" birimize ulaşarak destek alabilirsiniz.